Sijainti: Pääsivu / Hallitus ja toimitilat / Suomen luonnonsuojeluliiton Satakunnan piirin hallitus 2018

Suomen luonnonsuojeluliiton Satakunnan piirin hallitus 2018

Puheenjohtaja:

Kari Ylikoski                Ulvila, 044 7475885, kari.ylikoski(at)nakkila.fi

 

Hallituksen jäsenet:

Raimo Hakila               Ulvila, rhakila(at)nic.fi

Ilona Hankonen            Eurajoki, ilona.hankonen(at)eurajokinetti.fi

Niina Laihonen             Eura, niina.laihonen(at)dnainternet.net

Juhani Oksanen           Kokemäki, juhani.oksanen1(at)gmail.com

Kirsi Mäki                   Huittinen, kirsi.maki(at)seutuposti.fi

Markku Suominen         Kankaanpää, majusuo(at)suomi24.fi

Seppo Varjonen            Kiukainen, sevarjo(at)saunalahti.fi

Turo Tuomikoski           Pori, turo_tuomikoski(at)hotmail.com

 

Varajäsenet:

Esa Hankonen              Eurajoki, esa.hankonen(at)eurajokinetti.fi

Ilpo Koppinen               Ulvila, ilpo.koppinen(at)elisanet.fi

Aleksi Reini                 Rauma, reini.aleksi(at)hotmail.fi

Sini Solala                   Pori, solalasini(at)gmail.com


_______________________________________________________________________________________

Raimo Tuominen           

Kirjanpitäjä                        

 

Kari Mäntylä               

Toiminnantarkastaja                    

 

Tarja Aho                

Toiminnantarkastaja