Sijainti: Pääsivu / Hallitus

Hallitus

 

Ilpo Koppinen, puheenjohtaja
ilpo.koppinen@elisanet.fi
p. 040 545 1028
Koivuranta 3, 28400 Ulvila

 

Raimo Hakila, varapuheenjohtaja
rhakila@nic.fi
p. 040 535 3987
Ravanintie 180, 28450 Vanha-Ulvila

 

Pirjo Laine, sihteeri, retkivastaava
lainep@dnainternet.net
p. 044 981 7553
Käpytie 8, 29340 Kullaa

 

Raimo Tuominen, rahastonhoitaja
raimo.tuominen3@gmail.com
p. 044 580 0868
Tuomarinkatu 32 as 4, 28120 Pori

 

Pirjo Aalto, retkivastaava
aaltj@suomi24.fi
p. 040 593 7983
Alkulantie 1, 29340 Kullaa

 

Pauliina Hakala
pauliina.hakala2@luukku.com
p. 050 571 4960
Uudenhaantie 47, 28260 Harjunpää

 

Tarja Kortesniemi
tarja.kortesniemi@gmail.com
p. 040 732 9148
Rentukkatie 12, 28450 Vanha-Ulvila